
Побутовий лінолеум шириною 5 метрів оптом кратно рулону
4 000 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 30 пог.м
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
+380 (98) 178-35-10
- +380 (95) 421-24-96
- +380 (93) 594-85-73
- +380 (97) 491-97-56Viber
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Побутовий лінолеум шириною 5 метрів використовується у великих приміщеннях.
Стандартна площа рулону 150 квадратних метрів. Довжина рулону 30 метрів.
Великий вибір лінолеума шириною 5 метрів як оптом від рулона, так і на відріз на власному складі в місті Васильків Київської області.
В наявності як побутовий, так і напівкомерційний лінолеум шириною п'ять метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Napol |
| Країна виробник | Бельгія |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Тип підлогового покриття | Лінолеум |
| Фольгована підкладка | Ні |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 30000 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Імітація | Під дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Клас зносостійкості | 31 |
| Дизайн | 501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 30 пог.м
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка





