
Лінолеум побутовий 5 м шириною залишок 5х5,81
21 787 ₴/рулон
- Немає в наявності
+380 (98) 178-35-10
- +380 (95) 421-24-96
- +380 (93) 594-85-73
- +380 (97) 491-97-56Viber
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Лінолеум побутовий 5 м шириною використовується у великих приміщеннях.
Лінолеум в наявності на складі у місті Васильків Київської області (35 км від Києва).
Великий вибір лінолеума шириною 5 метрів на відріз на власному складі в місті Васильків Київської області.
В наявності як побутовий, так і напівкомерційний лінолеум шириною п'ять метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Napol |
| Країна виробник | Бельгія |
| Форма поставки | Відріз, Рулон |
| Довжина | 5810 мм |
| Ширина | 5000 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Клас зносостійкості | 31 |
| Сфера застосування | Побутова |
| Тип основи лінолеумного покриття | З основою |
| Тип лінолеумного покриття | Полівінілхлоридний лінолеум |
| Товщина верхнього захисного шару | 0.25 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.55 кг/кв. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Тип підлогового покриття | Линолеум |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 787 ₴/рулон
- Спосіб упаковки: поліетиленова плівка










